MARKA

Marka KOBO Professional powstała z pasji do makijażu. Jej twórcom przyświecała idea, aby profesjonalny kosmetyk był dostępny dla każdej kobiety, zarówno cenowo, jak i terytorialnie.O jakości kosmetyków KOBO zdecydowały doskonałe kompozycje składników, bardzo dobre napigmentowanie oraz wysokie walory aplikacyjne. Te cechy,  zarezerwowane dotąd tylko dla kosztownych kosmetyków, czynią tę markę wyjątkową na powszechnie dostępnym rynku drogeryjnym. Kosmetyki KOBO są pierwszą taką ofertą skierowaną nie tylko do makijażystów, ale także do wszystkich wymagających kobiet. To odpowiedź na poszukiwanie produktów, które pozwolą wyczarować trwały i piękny makijaż - zarówno dzienny i wieczorowy, jak również fashion – zgodny z trendami kreowanymi przez europejskie stolice mody.Marka Kobo Professional otwiera drzwi do niezwykłego, barwnego świata kosmetyków profesjonalnych – świata, dostępnego dotąd dla nielicznych. Wysoka jakość składników, bogactwo odważnych kolorów i szczypta wysublimowanej prostoty opakowań – czynią KOBO wyjątkowym koktajlem dla makijażowych zmysłów.

Warto ulec jego pokusie…

Kosmetyki KOBO Professional cenię za:

  • jakość
  • trwałość
  • profesjonalne rozwiązania
  • oraz łatwą dostępność i przystępne ceny

Kosmetyki KOBO to nieograniczona paleta barw, która ułatwi stworzenie nawet najbardziej wyrafinowanego i kreatywnego makijażu. Świetnie sprawdzają się zarówno do makijaży codziennych jak i w pracy przy sesjach zdjęciowych.

Jestem pewny, że docenisz je, niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistką, czy też wielbicielką makijażu.

 
 

 


Daniel Sobieśniewski


Oficjalny makijażysta marki Kobo Professional. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażysta-stylista. Współzałożyciel nowoczesnej akademii wizażu Pro Make Up Academy. Zwycięzca międzynarodowego projektu Artysta Roku Make Up Trendy 2014.


Od kilku lat łączy pasję z pracą. Na co dzień uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych i produkcjach reklamowych, a także dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ucząc sztuki wizażu w PRO MAKE UP ACADEMY w Warszawie.